Виробниче підприємство «Центр Трубоізоляція» з 1994 року виконує роботи:

  • По нанесенню антикорозійних, теплоізоляційних покриттів на труби сталеві в заводських, базових та трасових умовах
  • Антикорозійні роботи безпосередньо на об’єктах будівництва (у трасових умовах) щодо санації трубопроводів та ізоляції труб, трубних вузлів, арматури, кутів поворотів (колін), переходів, трійників та інших деталей трубопроводів
  • Комплектує та виробляє весь спектр ізоляційних матеріалів для систем антикорозійних покриттів відповідно до вимог ДСТУ. 4219; Б.В.2.5-29; Б.В.2.5-30; ДБН, ГОСТ, СНиП, ISO, EN, DIN
Відпрацьовано технології нанесення плівкових, мастичних, лакофарбових, епоксидних, поліуретанових та покриттів на основі екструдованих поліолефінів (ПЕ, ПП) та ін. конструкцій антикорозійних покриттів.

Компанія “Центр трубоізоляція” виробляє антикорозійну ізоляцію ЗОВНІШНІЙ та ВНУТРІШНІЙ поверхні (в т.ч. ЦементоПіщаноПолімерного Покриття ЦПП, склоемалеві покриття) сталевих та чавунних труб усіма існуючими конструкціями антикорозійних покриттів.

Наші клієнти підприємства – нафтогазовидобувна промисловість, паливноенергетичні підприємства (ТЕС, ТЕЦ), підприємства комунальної сфери (газорозподільні, водоканали, зрошувальні та каналізаційні системи).

З 2013 року компанія самостійно розробила, виготовила та запустила у виробництво технологічні лінії з антикорозійної ізоляції зовнішньої та внутрішньої поверхні труб – на основі екструдованих поліолефінів:

  • Лінія кільцевої співекструзії поліолефінів (панчохою) для труб в діапазоні Дм. 5..325мм. (ПЕ, ПП) моношаровим, дво, тришаровим покриттям;
  • Лінія бічної (плоскощілинної) співекструзії поліолефінів для труб в діапазоні дм. 89..3220мм. (ПЕ, ПП) моношарового, двох, трьох, п’яти та семишарових покриттів.
Розроблено технології з нанесення порошкового праймера, епоксидних FBE покриттів, а також досягли найкращих результатів за якісними показниками антикорозійних покриттів для ПЕ/ПП.

Наше підприємство має виробничу лінію повного циклу переробки полімерів, в т.ч для виготовлення концентрата, суперкоцентрата (masterbath) – термоплавкого адгезива «АКЛЕН» та термоплавких композицій для моношарового, двох, трьох, п’яти та семишарових покриттів на основі екструдованих поліолефінів (ПЕ, ПП).

Усі типи покриттів, компоненти покриттів, ізоляційні матеріали пройшли сертифікацію у системі «УКРСепро» ДП «УКРМЕТРТЕСТАНДАРТ».

У 2019 році «Центр трубоізоляція» розробило, випробувало та впровадило у виробництво ОДНОЧАСНЕ нанесення ЗОВНІШНЬОГО моно, двох, трьох, п’яти, семишарового антикорозійного покриття на основі екструдованих поліолефінів (поліетилен/поліпропілен) і ВНУТРІШНЬОГО моношарового антикорозійного покриття на основі наномодифікованих термоплавких поліолефінів (поліетилен/поліпропілен) з покращеними фізико-механічними властивостями, термостійкістю – 60°С до +120°С, товщиною від 1мм до 4мм.

Проведено випробування, налагоджено виготовлення МеталоПластмасових труб у діапазоні від Дн.108мм. до 1420 мм. Металопластмасові труби та патрубки діаметром з максимальною товщиною стінки 20 мм, являють собою сталеву трубу, патрубок із зовнішнім поліетиленовим (для підземної прокладки) та/або лакофарбовим/порошковим FBE покриттям, футеровану/приклеєну всередині сталевої труби – поліетиленової/поліетиленової/ закріплену наконечниками.

 

ЛІНІЯ ІЗОЛЯЦІЇ ЗОВНІШНЬОЇ ПОВЕРХНІ ТРУБ Дн. 89..3220мм. МЕТОДОМ БІЧНОЇ СПІВЕКСТРУЗІЇ З ОДНОЧАСНИМ/ПОСЛІДОВНИМ НАНЕСЕННЯМ ВНУТРІШНІХ АНТИКОРОЗІЙНИХ ПОКРИТТІВ (рідкі епоксидні/поліуретанові, порошкові FBE, склоемалеві, поліолефінові ПЕ/ПП та ін.)

Розроблена нашою компанією лінія нанесення антикорозійних покриттів дозволяє проводити ізоляційні роботи в максимально широкому діапазоні діаметрів сталевих труб дн.89..3220мм, товщини стінок труб 3..25мм., довжин труб 5..24мп., у розширеному діапазоні зовнішніх та внутрішніх конструкцій та типів антикорозійних покриттів (для деяких конструкцій поліолефінових ПЕ/ПП антикорозійних покриттів з ОДНОЧАСНИМ нанесенням на внутрішню та зовнішню поверхню сталевих труб – значна економія електроенергії на нагрівання сталевих труб).

Гнучкість та простота конструкції ЛІНІЇ ізоляції, взаємозамінність основних вузлів (ролопар) транспортної системи, використання вітчизняної елементної бази, відсутність імпортних покупних деталей та елементів, надійні нагрівальні елементи для всіх діаметрів та товщин стінок сталевих труб (електромагнітні індуктори промислової частоти 50..60Гц нашого виготовлення), у поєднанні з унікальними термоплавкими адгезивними композиціями «АКЛЕН», модифікованими поліолефіновими термоплавкими композиціями для верхніх захисних шарів «ТЕТЛЕН», унікальними наномодифікованими термоплавкими моношаровими композиціями «АКЛЕН МС» для внутрішнього та зовнішнього покриття дозволяють досягати високих фізикомеханічних показників антикорозійних покриттів за незначних початкових капітальних витрат.

Лінія може бути доукомплектована різним додатковим обладнанням, яке дозволить наносити практично всі конструкції зовнішніх антикорозійних покриттів та більшість внутрішніх антикорозійних покриттів (лакофарбових, порошкових епоксидних FBE, поліуретанових, склоемалевих, цементнопіщанополімерних та ін.)


Як додаткове обладнання, ми пропонуємо набір дробильного, сушильного, агломераційного, грануляційного обладнання для повного циклу підготовки первинних матеріалів та переробки відходів полімерної сировини та матеріалів. Крім того, додаткова комплектація каландровими, витяжними, намотувальними пристроями дозволяє максимально завантажити полімерну частину обладнання (екструдери, плоскощілинні головки та інші) та персонал, комплектувати труби з антикорозійним покриттям, необхідними при будівництві трубопроводу: манжетами та плівкою різних конструкцій для ізоляції зварних стиків, фасонів. арматури, елементів та деталей трубопроводів.
Завдяки гнучкій та простій конструкції, енергоефективності, доступній вітчизняній елементній базі ЛІНІЯ ізоляції може працювати однаково продуктивно у заводських, базових і навіть трасових умовах. Кваліфікований, досвідчений персонал здатний демонтувати з одного місця та змонтувати ЛІНІЮ ізоляції в іншому, заздалегідь підготовленому місці, у строк від п’яти до десяти робочих днів.

ЛІНІЯ ізоляції може працювати безпосередньо в місці будівництва або складування труб, або переїжджати між об’єктами будівництва. Персонал ЛІНІЇ ізоляції складається з однієї бригади у кількості трьох працівників. За потреби двох, тризмінної роботи кількість бригад збільшується.

Габаритні розміри ЛІНІЇ ізоляції:
– довжина, не менше – 36..54м.п.;
– ширина, не менше – 12..18м.п.;
– висота, не менше – 8..10м.п.

Діапазон діаметрів ізольованих сталевих труб – Дн. 89..3220мм.
Товщина стінок ізольованих труб – 2..25мм.;
Довжина ізольованих труб – от 6 до 24 м.п.;


Продуктивність Продуктивність ЛІНІЇ ізоляції задається швидкістю нагріву сталевих труб набором електромагнітних індукторів промислової частоти (50..60Гц) та полімерним обладнанням (потужністю/продуктивністю екструдерів – кг/год за ПЕ\ПП матеріалами):

  • труба D 108 , м/мин не менше 1,5
  • труба D 426 , м/мин не менше 1,0
  • труба D 530 , м/мин не менше 0,7
  • труба D 1020 , м/мин не менше 0,3
  • труба D 1420 , м/мин не менше 0,25

Мінімальна встановлена ​​потужність:

  • 480..600кВА для заводських умов за повної комплектації (ЛІНІЯ ізоляції, дробильне, агломераційне, грануляційне та ін. додаткове обладнання);
  • 250..480кВА для базових умов при частковій комплектації (ЛІНІЯ ізоляції, дробильне та мінімальний комплект додаткове обладнання);
  • 150..250кВА для трасових умов за мінімальної комплектації (ЛІНІЯ ізоляції + мінімальний комплект обладнання для певних типів/конструкцій антикорозійних покриттів внутрішньої поверхні сталевих труб);
Переналаштування лінії ізоляції з найменшого діаметра труб Дн.89мм. до найбільшого діаметра дн. 1420..3220мм займає не більше одного/двох годин – дозволяє значно економити на вкладеннях та обслуговуванні обладнання, виробничих площах займаних обладнанням, персоналі, що обслуговує обладнання та значно підвищити коефіцієнт використання обладнання ЛІНІЇ ізоляції. Швидке переналаштування/переналагодження ЛІНІЇ ізоляції дозволяє швидко виконувати ізоляцію у всьому діапазоні діаметрів труб, усіма конструкціями антикорозійних покриттів на одному комплекті обладнання.

Продуктивність/швидкість ізоляції може бути значно (кілька разів) збільшена при переході на нагрівання труби високочастотними струмами (HDFC – 2,5..20 кГц) індукторами TFC, з одночасним багаторазовим збільшенням потужності/продуктивності полімеру обладнання (екструди).

×

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ АБО ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ

Менеджер зв'яжеться з вами протягом дня